Telefon: 603387081
  • 18 STY 16

  USG jamy brzusznej w tym watroby, trzustki i jelit.

  Badanie to umożliwia ocenę jakościowa i ilościowa organów w obrębie jamy brzusznej. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii można ocenić takie narządy jak wątroba, drogi żółciowe, trzustka, nerki, śledziona, węzły chłonne, aorta, pęcherz moczowy czy prostata. Oceniając w/w narządy ocenia się ich wielkość, strukturę, ukrwienie, wady rozwojowe jak również wykrywanie rożnego rodzaju zmian nowotworowych łagodnych jak i złośliwych. Badanie to stosuje się również do monitorowania leczenia onkologicznego. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas mojej pracy klinicznej , dokonuje również badan usg w obrębie jelit. Chodzi tu w szczególności o pacjentów leczonych z powodu Choroby Crohna lub Wrzodziejącego Zapalenia Jelita Grubego u których dzięki tej metodzie można monitorować leczenie i wykrywać zaostrzenia lub powikłania choroby. Naturalnie jakość badania zależny również od wykorzystywanego aparatu usg. Aparat który posiadam jest wysokiej klasy urządzeniem, w którym zastosowano najnowsze nowinki techniczne i jest jednym z najlepszych aparatów w swojej klasie. Philips Epiq 5 jest aparatem z aktualnej oferty firmy Philips i jest to aparat z najwyższej serii tego producenta dedykowany dla najbardziej wymagających lekarzy.

Oferta

 • USG jamy brzusznej w tym watroby, trzustki i jelit.

  Badanie to umożliwia ocenę jakościowa i ilościowa organów w obrębie jamy brzusznej. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii można ocenić takie narządy jak wątroba, drogi żółciowe, trzustka, nerki, śledziona, węzły chłonne, aorta, pęcherz moczowy czy prostata. Oceniając w/w narządy ocenia się ich wielkość, strukturę, ukrwienie, wady rozwojowe jak również wykrywanie rożnego rodzaju zmian nowotworowych łagodnych jak i złośliwych.

 • USG naczyń brzusznych

  Wykorzystując zdobyta wiedzę i technologie w postaci nowoczesnego aparatu USG jesteśmy w stanie ocenić przepływ krwi w naczyniach i wykryć powstające zatory, zwężenia czy rozwarstwienia dużych naczyń. W gabinecie swoim proponuje ocenę naczyń brzusznych takich jak : Aorta, Arteria mesenterica supp, Truncus coeliacus czy tętnice nerkowe. Dzięki temu można rozpoznać takie choroby jak tętniak aorty, zwężenia ujść

 • USG tarczycy

  badanie ultrasonograficzne tarczycy określające wielkość płatów, występowanie guzków i ich charakter oraz ocena ukrwienia tarczycy przydatna w podejrzeniu zapalenia tarczycy.